Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 500x1344x122 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1344 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Nástenné |
| Hmotnosť / ks | 5.1000 kg |
| EAN | 8590913922893 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 1344 |
| Hĺbka | 122 |
| Rozmer | 500x1344x122 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Nástenné |
| Tvar | Kruhové |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5.1 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka