Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SHARON |
| Rozmer | 158x254x195 mm |
| Šírka | 158 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť / ks | 0.2550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341328088 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 158 |
| Výška | 254 |
| Hĺbka | 195 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 158x254x195 mm |
| Objem | 3 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Koš do 6 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše;Vnútorná nádoba |
| Tvar | Kruhové |
| séria | sharon |
| Váha | 0.255 |
kalkulačka