Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SHARON |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80 cm |
| Priemer | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Tvar | Kruh |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 20.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 891 lm |
| Životnosť (LED) | 25000 hodin |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 6.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949685 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Priemer zátky | 800 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 800 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 30 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 20 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 891 |
| Výbava | Osvetlenie |
| Typ osvetlenia | LED |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| séria | sharon |
| Váha | 6.8 |
| Tvar | Kruh |
| Životnosť (LED) | 36000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Farba rámu | Čierna |
| Priemer | 800 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka