Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SEVENTY |
| Rozmer | 90x387x90 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 387 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2910 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341044704 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.265 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 90 |
| Výška | 387 |
| Hĺbka | 90 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x387x90 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | seventy |
kalkulačka