Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SEVENTY |
| Rozmer | 66x122x66 mm |
| Šírka | 66 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1210 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341044674 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.121 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 66 |
| Výška | 122 |
| Hĺbka | 66 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 66x122x66 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | seventy |
kalkulačka