Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 120x70 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Hmotnosť / ks | 0.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897818 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.14 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 120 |
| Výška | 70 |
| Hĺbka | 10 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x70 mm |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka