Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hĺbka | 173 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Elektronické |
| Výška výtoku | 146 mm |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
| Hmotnosť / ks | 1.8550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913982149 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 60 |
| Výška | 164 |
| Hĺbka | 173 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Elektronické |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 146 |
| Váha | 1.855 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka