Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 36,3x51 cm |
| Šírka | 363 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Hmotnosť / ks | 20.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687018330 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 363 |
| Hĺbka | 510 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36,3x51 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchytenie |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Váha | 20.18 |
| Záruka | 2 roky |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
kalkulačka