Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | AKRYLÁTOVÉ VANIČKY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 90x90x30 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 300 mm |
| Objem | 85.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Hlboké |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Rádius | R550 |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnosť / ks | 13.5800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729052760 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 900 |
| Výška | 300 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Hlboké a ostatné |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rádius | R550 |
| Rozmer | 90x90x30 cm |
| Objem | 85 |
| Dĺžka | 900 |
| Materiál | Akrylát |
| Záruka | 10 rokov |
| séria | akrylátové vaničky |
| Váha | 13.58 |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| 3D model | ANO |