Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 550x1700x70 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na opretie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 3.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831300 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.4 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 550 |
| Výška | 1700 |
| Hĺbka | 70 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 550x1700x70 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na opretie |
| Tvar | Kruhové |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka