Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 69x39 cm |
| Dĺžka | 690 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Farba | Viacfarebné |
| Materiál | PVC |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Hmotnosť / ks | 0.4470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128776 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Viacfarebné |
|---|---|
| Šírka | 390 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 69x39 cm |
| Dĺžka | 690 |
| Materiál | PVC |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Váha | 0.447 |
kalkulačka