Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 31,5x55,5x26,5 cm |
| Šírka | 315 mm |
| Výška | 555 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Ostatné | Súčasťou integrovaný splachovač |
| Hmotnosť / ks | 13.2700 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913928499 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 13.12 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 340 |
| Výška | 550 |
| Hĺbka | 310 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 34x55x31 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Súčasťou integrovaný splachovač |
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Ostatné | Súčasťou integrovaný splachovač |
kalkulačka