Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Dĺžka | 500 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937813028 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.95 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50 cm |
| Dĺžka | 500 |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka