Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Nástenné kúpeľňové doplnky radu SAMOA v nadčasovom dizajne sú správnou voľbou do modernej kúpeľne. Na výber prevedenie v chróme a čiernej mat v spojení s mliečnym sklom.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 450x20x65 mm |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341293928 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.636 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 450 |
| Výška | 20 |
| Hĺbka | 65 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 450x20x65 mm |
| Dĺžka | 450 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | samoa |
| 3D model | ANO |
kalkulačka