Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 210x50x35 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Štvorháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828140 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.29 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 210 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 35 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 210x50x35 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
kalkulačka