Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 220x800 mm |
| Priemer | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.4660 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829499 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.466 |
|---|---|
| Priemer zátky | 200 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 200 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x800x200 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera s WC kefou |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
| Priemer | 220 |
kalkulačka