Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 625x130x210 mm |
| Dĺžka | 625 mm |
| Šírka | 625 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828232 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.88 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 625 |
| Výška | 130 |
| Hĺbka | 210 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 625x130x210 mm |
| Dĺžka | 625 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov;Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
kalkulačka