Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 128x50x115 mm |
| Šírka | 128 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828171 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.48 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 128 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 115 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 128x50x115 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | samba |
kalkulačka