Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 17x17x30 mm |
| Priemer | 17 mm |
| Šírka | 17 mm |
| Výška | 17 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.0510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 17 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 17 |
| Výška | 17 |
| Hĺbka | 30 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 17x17x30 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
| Váha | 0.051 |
kalkulačka