Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 645x52x120 mm |
| Dĺžka | 645 mm |
| Šírka | 645 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899331 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.35 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 645 |
| Výška | 52 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 645x52x120 mm |
| Dĺžka | 645 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
kalkulačka