Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 200x96x93 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 96 mm |
| Hĺbka | 93 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899287 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.66 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 200 |
| Výška | 96 |
| Hĺbka | 93 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x96x93 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
kalkulačka