Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 470x52x33 mm |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5800 kg |
| EAN | 8590913899386 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.58 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 470 |
| Výška | 52 |
| Hĺbka | 33 |
| Balenie | 0 |
| Rozmer | 470x52x33 mm |
| Dĺžka | 450 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
kalkulačka