Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x370x75 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828263 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.54 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 50 |
| Výška | 370 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x370x75 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
| 3D model | ANO |
kalkulačka