Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 230 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825491 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 1.7 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Výška | 280 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 40 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| Hĺbka | 180 |
| Výška výtoku | 230 |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka