Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Rozmer | 250x42x250 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.0600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827976 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.06 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 70 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 115 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x160x115 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | rumba |
| Dĺžka | 250 |
kalkulačka