Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Rozmer | 110x65x130 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828058 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.46 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 110 |
| Výška | 65 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 110x65x130 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | rumba |
kalkulačka