Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | APOLLO |
| Rozmer | 105x40x115 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913837296 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.48 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 102 |
| Výška | 44 |
| Hĺbka | 112 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 102x44x112 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | apollo |
kalkulačka