Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Rozmer | 460x50x30 mm |
| Dĺžka | 460 mm |
| Šírka | 460 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828102 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.58 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 460 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 30 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 460x50x30 mm |
| Dĺžka | 460 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | rumba |
kalkulačka