Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Rozmer | 640x65x68 mm |
| Dĺžka | 640 mm |
| Šírka | 640 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828010 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.68 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 640 |
| Výška | 65 |
| Hĺbka | 68 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 640x65x68 mm |
| Dĺžka | 640 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | rumba |
kalkulačka