Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 28 mm |
| Šírka | 28 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.2530 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935350 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Priemer zátky | 28 |
|---|---|
| Farba | Zlato mat |
| Šírka | 28 |
| Výška | 185 |
| Hĺbka | 28 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.253 |
| Ostatní | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Priemer | 28 |
| Ostatné | Jedna funkcia;AntiCalc |
kalkulačka