Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887352 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Váha | 0.35 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Výška | 200 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Jedna funkcia |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Šírka | 25 |
| Hĺbka | 25 |
| Ostatní | Jedna funkcia;PVD povrchová úprava |
| Ostatné | Jedna funkcia;PVD povrchová úprava |
| 3D model | ANO |
kalkulačka