Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 68 mm |
| Výška | 68 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Priemer | 68 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Hmotnosť / balenie | 0.0230 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913923029 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 68 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 68 |
| Výška | 68 |
| Hĺbka | 25 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.023 |
| Priemer | 68 |
kalkulačka