Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.0260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8030575029986 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.026 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 80 |
| Hĺbka | 33 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 32 |
| Priemer zátky | 80 |
| Výška | 80 |
| Priemer | 80 |
kalkulačka