Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 59 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / balenie | 0.0280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913922992 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 59 |
| Výška | 59 |
| Hĺbka | 20 |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.028 |
kalkulačka