Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.1010 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952010625 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 90 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 90 |
| Výška | 90 |
| Hĺbka | 45 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 32 |
| Váha | 0.101 |
kalkulačka