Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Priemer | 85 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.0198 kg |
| EAN | 8590913983924 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 85 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 85 |
| Výška | 85 |
| Hĺbka | 33 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 40 |
| Váha | 0.0198 |
kalkulačka