Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.0280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914041 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.028 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 80 |
| Hĺbka | 10 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 80 |
| Výška | 80 |
| Priemer | 80 |
kalkulačka