Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MONOLITH |
| Rozmer | 146x146x63 cm |
| Dĺžka | 1460 mm |
| Šírka | 1460 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 365.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Rohové |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Sifón, Vaňová súprava |
| Hmotnosť / ks | 39.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729082842 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Biela |
| Šírka | 1460 |
| Výška | 630 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Rohové |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu;Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 146x146x63 cm |
| Objem | 365 |
| Dĺžka | 1460 |
| Materiál | Akrylát |
| Záruka | 2 roky |
| Vlastnosti | MONOLITH |
| séria | monolith |
| Váha | 39.72 |
| Balenie neobsahuje | Sifón;Vaňová súprava |
kalkulačka