Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 6 rokov |
| Šírka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| EAN | 8590913995408 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 1.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 99 |
| Výška | 315 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 284 |
| Váha | 1.72 |
| 3D model | ÁNO |
| Priemer kartuše | 35 |
kalkulačka