Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 1/2"x3/8" |
| Výbava | Bez filtra |
| Hmotnosť / ks | 0.1750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913994401 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Výbava | Bez filtra |
| Veľkosť závitu | 1/2"x3/8" |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.175 |
kalkulačka