Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 1/2"x3/8" |
| Výbava | S filtrom |
| Hmotnosť / pár | 0.1880 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913803819 |
| Taric | 84818081 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.12 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Výbava | S filtrom |
| Veľkosť závitu | 1/2"x3/8" |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka