Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 230x75x230 mm |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3690 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341281321 |
| Taric | 39259080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.33 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 230 |
| Výška | 75 |
| Hĺbka | 230 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 230x75x230 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | smart |
| Dĺžka | 230 |
kalkulačka