Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 242x33x178 mm |
| Dĺžka | 242 mm |
| Šírka | 242 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 178 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341281338 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 242 |
| Výška | 33 |
| Hĺbka | 178 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 242x33x178 mm |
| Dĺžka | 242 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | smart |
| Váha | 0.33 |
kalkulačka