Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
ZAHRADNÍ DOMEK KOVOVÝ 2,4 X 1,8 M S PULTOVOU STŘECHOU HNĚDÝ
| Rozmery domčeka (D x Š x V) (cm) | 183 x 240 x 180 |
| Rozmer dverí (V x Š) (cm) | 158 x 114 |
| Výška stěny (cm) | 163 |
| Materiál rámu | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Farba rámu | hnědá |
| Farba stien | hnědá |
| Farba strechy | hnědá |
| Materiál dosiek (steny) | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál dosiek (strecha) | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří | ano, uzamykatelný |
| Hmotnosť (Kg): | 63.00 |
| Rozmery (cm): | 183 x 240 x 180 |
| Rozmery balenia (cm): | 168 x 46 x 23 |
praktický zahradní domek s rovnou pultovou střechou ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
vyztužení střechy pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
široké dvoudílné křídlové dveře s petlicí je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
2 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace šedé s tradiční hnědou barvou
| Váha | 63 |
|---|---|
| doprava príplatok | 30 |
kalkulačka