Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Rozmery domčeka (D x Š x V) (cm) | 238 x 301 x 214 |
| Rozmer dverí (V x Š) (cm) | 170 x 125 |
| Výška steny (cm) | 172 |
| Materiál rámu | zinková oceľ 0,6 mm |
| Farba rámu | hnedá |
| Farba stien | hnedá |
| Farba strechy | hnedá |
| Materiál dosiek (steny) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Materiál dosiek (strecha) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Zámok dverí | áno, uzamykateľný |
| Hmotnosť (Kg): | 81.00 |
| Rozmery (cm): | 238 x 301 x 214 |
| Rozmery balenia (cm): | 179 x 72 x 14 |
priestranný záhradný domček ideálny na uskladnenie záhradnej techniky a náradia, grilovacích potrieb, záhradného nábytku, športového náčinia, hračiek atď.
domček je možné postaviť svojpomocne (odporúčame 2 osoby), ideálne na pevný povrch (betónová doska, dlažba a pod.)
žiarové zinkovanie rámu i profilovaných oceľových plechov spolu s kvalitnou ochranou pomocou práškového náteru sú zárukou dlhej životnosti a minimálnych nárokov na údržbu
vystuženia strechy i bočných stien pre zvýšenú odolnosť voči vetru aj snehu
vysoké dvojdielne posuvné dvere s madlami je možné bezpečne uzamknúť pomocou štandardne dodávaného zámku
4 vetracie otvory prúdenie vzduchu a ochranu pred vlhkosťou
moderný vzhľad a elegantne pôsobiaca farebná kombinácia s tradičnou hnedou farbou
| Váha | 81 |
|---|---|
| doprava príplatok | 33 |
kalkulačka