Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | RMSA 8X10 ANTHRACITE | |
|---|---|---|
| Značka: | Riwall | |
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
ZAHRADNÍ DOMEK KOVOVÝ 3 X 2,4 M ANTRACIT
| Rozmery domčeka (D x Š x V) (cm) | 238 x 301 x 214 |
| Rozmer dverí (V x Š) (cm) | 170 x 125 |
| Výška stěny (cm) | 172 |
| Materiál rámu | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Farba rámu | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Farba stien | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Farba strechy | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Materiál dosiek (steny) | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál dosiek (strecha) | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří | ano, uzamykatelný |
| Hmotnosť (Kg): | 81.00 |
| Rozmery (cm): | 238 x 301 x 214 |
| Rozmery balenia (cm): | 179 x 72 x 14.5 |
prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
vyztužení střechy i bočních stěn pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
vysoké dvoudílné posuvné dveře s madly je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace s oblíbenou antracitovou barvou
| Váha | 81 |
|---|---|
| doprava príplatok | 33 |
kalkulačka