Váš nákupný košík je prázdny
TRÁVNY PREVZDUŠŇOVAČ S ELEKTRICKÝM MOTOROM COMBI 3 V 1
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Nadštandardný prístup k reklamáciam RIWALL
mi vyzdvyhneme reklamovaný tovar u vás počas záruky a doručíme vám na naše náklady!
| Typ motoru | 230 V, 50 Hz |
| Výkon (W) | 1500 |
| Otáčky (ot/min) | 4500 |
| Záber (cm) | 32 |
| Nastavenie výšky nožov | 4-násobné, -12/+6 mm |
| Nastavenie výšky drôtikov | 4-násobné, -12/+6 mm |
| Frézovanie | válec s 16 ocel. noži |
| Prevzdušňovanie | válec s 20 ocelovými dráty |
| Objem koša (l) | 30 |
| Podvozek | PP |
| Hmotnosť (Kg): | 11.00 |
| Rozmery (cm): | 137 x 40 x 43 |
| Rozmery balenia (cm): | 52.5 x 43 x 31 |
praktický pomocník pro ty, kdo chtějí zdravý, hustý a krásně zelený trávník výkonný motor 1500 W si poradí i s hustou a dlouho neudržovanou trávou záběr 32 je vhodný na pozemky s rozlohou do cca 600 m2 velká přední kola pro snadný pojezd snadné přestavění hloubky záběru jednou pákou sběrací koš ve standardu má široký výstupní otvor a madlo pro snadné vysypávání široký výhozový tunel stroj je vybaven dvěma snadno vyměnitelnými válci – válcem s drátky na vyčesání staré trávy, plevelů, mechů apod. a válcem s noži, který navíc profrézuje půdu ještě více do hloubky uložení válců v ložiskách složitelná řidítka a vrchní madlo pro snadný transport bezpečnostní spínač a držák el. kabelu
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| Váha | 11.0 |
kalkulačka