Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Materiál/farba: kov, antracit
Rozmery (d/š/v): 279 x 238 x 202 cm
Plocha domčeka: 267 x 224 cm
Rozmer dverí (v/š): 173 x 103 cm
Dvere: dvojité, posuvné
Skladovací objem: 10,7
m3
prášková farba
Hrúbka oceľových panelov: 0,25 mm
Hrúbka oceľového rámu: 0,6 mm
Hrúbka presklenia: 2 mm číry polykarbonát s UV ochranou
Vystužená strecha a steny:
áno Systém na odvod vody: áno
Zámok dverí: áno
luxusný priestranný záhradný domček a náradie, grilovacích potrieb, záhradného nábytku, športového náčinia, hračiek atď.
vnútro domčeka je krásne presvetlené vďaka hornej časti, ktorá je tvorená z priehľadných polykarbonátových panelov s kvalitnou UV ochranou
domček je možné postaviť svojpomocne (odporúčame 2 osoby), ideálne na pevný povrch (betónová doska, dlažba a pod.)
žiarové zinkovanie rámu aj profilovaných oceľových plechov a minimálnych nárokov na údržbu
vystuženia strechy a bokov pre zvýšenú odolnosť voči vetru i snehu
žliabky na odvod dažďovej vody s dvoma vývodmi široké
dvojdielne posuvné dvere s petlicou je možné bezpečne uzamknúť pomocou štandardne dodávaného zámku
2 vetracie otvory pre dobré prúdenie vzduchu a ochranu pred vlhkosťou
antracitovou farbou
| Rozmery domčeka (D x Š x V) (cm) | 279 x 238 x 202 |
| Plocha domčeka (m2) | 6 (267 x 224 cm) |
| Skladovací objem (m3) | 10,7 |
| Rozmer dverí (V x Š) (cm) | 173 x 103 |
| Výška steny (cm) | 180 |
| Materiál rámu | zinková oceľ 0,6 mm |
| Farba rámu | antracit |
| Farba stien | antracit |
| Farba strechy | antracit |
| Materiál dosiek (steny) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Materiál dosiek (strecha) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Zámok dverí | áno, uzamykateľný |
| Hmotnosť (Kg): | 81.00 |
| Rozmery (cm): | 279 x 238 x 202 |
| Rozmery balenia (cm): | 205 x 64 x 14.5 |
| Obj.č.: | T-PS0908-A |
| Váha | 86 |
|---|---|
| doprava príplatok | 35 |
kalkulačka