Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
veľký záhradný domček ideálny na uskladnenie záhradnej techniky a náradia, grilovacích potrieb, záhradného nábytku, športového náčinia, motorky, hračiek atď.
domček je možné postaviť svojpomocne (odporúčame 2 osoby), ideálne na pevný povrch (betónová doska, dlažba a pod.)
žiarové zinkovanie rámu aj profilovaných oceľových plechov spolu s kvalitnou ochranou pomocou práškového náteru sú zárukou dlhej životnosti a minimálnych nárokov na údržbu
vystuženia strechy i bočných stien pre
zvýšenú s madlami je možné bezpečne uzamknúť pomocou štandardne dodávaného zámku
4 vetracie otvory pre dobré prúdenie vzduchu a ochranu pred vlhkosťou
moderný vzhľad a elegantne pôsobiaca farebná kombinácia s obľúbenou antracitovou farbou
| Rozmery domčeka (D x Š x V) (cm) | 367 x 301 x 214 |
| Plocha domčeka (m2) | 10,33 (355 x 291 cm) |
| Rozmer dverí (V x Š) (cm) | 170 x 125 |
| Výška steny (cm) | 172 |
| Materiál rámu | zinková oceľ 0,6 mm |
| Farba rámu | antracit (vypaľovacia prášková farba) |
| Farba stien | antracit (vypaľovacia prášková farba) |
| Farba strechy | antracit (vypaľovacia prášková farba) |
| Materiál dosiek (steny) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Materiál dosiek (strecha) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Zámok dverí | áno, uzamykateľný |
| Hmotnosť (Kg): | 108.60 |
| Rozmery (cm): | 367 x 301 x 214 |
| Rozmery balenia (cm): | 179 x 72 x 14 |
| Obj.č.: | SD-X1210-H170C-A |
| Váha | 109 |
|---|---|
| doprava príplatok | 35 |
kalkulačka