Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 54x54 cm |
| Dĺžka | 540 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | PVC |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Hmotnosť / ks | 0.6800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341086124 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.704 |
|---|---|
| Farba | Transparentné/Číra |
| Šírka | 540 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 54x54 cm |
| Dĺžka | 540 |
| Materiál | PVC |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
kalkulačka